Hakkımızda

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Merve Marangoz

SMM Merve Marangoz Mali Müşavirlik Bürosu çalışanları olarak bizler, yurtiçinde ve yurtdışında şimdiki ve gelecekteki mükelleflerimizin mali sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz.

Ofisimiz özellikle Anonim ve Limited Şirket hukuku ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmış olmakla birlikte, hiçbir ayrım gözetmeden en küçük işletmeden, en büyük kuruluşlara kadar hizmet vermektedir. Çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ile çalışmanın tecrübesine sahiptir. Yaptığımız çalışmalara ait detaylı bilgi web sitemizde mevcuttur.

Bununla birlikte değişen ve gelişen iş dünyası ve global rekabet anlayışı, şirketlerin finansal raporlama ihtiyaçlarını, finansal tabloların analizini ve finans alanında güçlü bir finansal yapı kurulması ihtiyacını deyim yerinde ise zorunlu hale getirmektedir. Yanı sıra, ofislerimiz muhasebe ve mali müşavirlik sistemleri kurmakta, e-dönüşüm sürecinde danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermektedir.

smm
smmm
Kaliteli Hizmet Sunuyoruz.

Çözüm bulan uzmanlık!

Güvenilir, dürüst, meslek ilkelerine bağlı ve mükellef taleplerine duyarlıyız.

Muhasebe ve Mali Müşavirlik
Ticaret Hukuku
Vergi, KDV, İade
SGK ve İş Hukuku

Tecrübelerimizden yararlanmak ister misiniz?